Ed Sheeran zaręczony! Tej informacji chyba nikt się dzisiaj nie spodziewał! Na swoim profilu na Instagramie wokalista zamieścił bardzo romantyczne zdjęcie ze swoją wybranką, które opisał krótko i zwięźle: "Byłem już narzeczonym przed nowym rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani. Nasze koty także są podekscytowane!" Ta informacje to spory szok i olbrzymie zaskoczenie dla milionów fanek Eda na całym świecie. W końcu do tej pory w mediach sporadycznie pojawiały się jakiekolwiek doniesienia dotyczące jego dziewczyny. Nic dziwnego, że zdjęcie, na którym Ed Sheeran całuje swoją wybrankę, w mgnieniu oka podbiło Internet. Gratulacje dla szczęśliwej pary płyną z całego świata, także z Polski.

Ed Sheeran - kim jest jego narzeczona?

Eda Sheeran do tej pory dość rzadko i niechętnie wspominał o swojej dziewczynie. Teraz jednak nie będzie miał wyboru. W końcu ta została jego narzeczoną. Brytyjskim mediom udało się jednak dowiedzieć, że narzeczoną Eda Sheerana została Cherry Seaborn. Cherry to dziewczyna, z którą wokalista chodził do jednej klasy w Thomas Mills High School w Suffolk. Ed i Cherry jako para spotykali się jednak dopiero od 2015 roku.

Eda Sheeran - kiedy ślub?

Para długo ukrywała swój związek, ale – jak widać - nadszedł czas oficjalnie oznajmić światu, że fanki gwiazdora nie mogą już liczyć na szczere miłosne wyznania z jego strony. Jak się bowiem okazuje, serce Eda Sheerana jest już zajęte na poważnie!

Brytyjskie media już zaczęły spekulować, na kiedy Ed Sheeran miałby wyznaczyć datę ślubu z Cherry. Mamy jedynie nadzieję, że ta nie będzie kolidowała z zaplanowanymi na 11. i 12. sierpnia tego roku koncertami rudowłosego geniusza w Polsce!