Ed Sheeran wziął ślub! Jak donosi brytyjski dziennik The Sun, wokalista i jego narzeczona Cherry Seaborn, powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Ślubna ceremonia pary była podobno bardzo skromna i kameralna - zaproszono na nią jedynie 40 zaufanych osób. Byli wśród nich przyjaciele, rodzina oraz ksiądz. Ed Sheeran i Cherry Seabon nie chcieli, aby na ślubie byli obecni celebryci, ani osoby z wytwórni muzycznych. Dla nich dopiero latem, planują wyprawić duże, oficjalne wesele. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy dotarły do nas plotki o ślubie Eda Sheerena. Wokalista w sierpniu ubiegłego roku wprost zasugerował, że ożenił się już ze swoją narzeczoną. Zapytany przez dziennikarza amerykańskiego serwisu Access o to, czy jest już po ślubie, wymownie uśmiechnął się od ucha do ucha i pomachał palcem, na którym nosi srebrną obrączkę. Jakiś czas później okazało się jednak, że błyskotka, którą chwalił się Sheeran, była tak naprawdę pierścionkiem zaręczynowym, który otrzymał od ukochanej.

Kim jest Cherry Seaborn - żona Eda Sheerana?

Ed Sheeran potwierdził swoje zaręczyny z Cherry Seaborn w styczniu 2018 roku. Co ciekawe, artysta poznał swoją przyszłą żonę już w czasach szkolnych, ale ich związek nie wytrzymał rozłąki, gdy Cherry poleciała na studia do Ameryki. Para zeszła się jednak w 2015 roku i od tamtego czasu zakochani są już nierozłączni.

Co wiemy o świeżo upieczonej żonie Eda Sheerana? Cherry Seaborn przyszła na świat 6 maja 1992 roku w angielskiej wsi Falkenham w hrabstwie Suffolk - ok. 100 km na północny wschód od Londynu. Jej hobby to podróżowanie oraz sport - wybranka Eda Sheerana lubi zarówno oglądać mecze, jak i sama grać, m.in. w hokeja. Po ukończeniu collegu wybrała się na studia do USA, gdzie zdobyła tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Duke'a w Karolinie Północnej. Ma brata o imieniu Charlie.

Zdjęcia Eda Sheerana i Cherry Seaborn możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ED SHEERAN W POLSCE z koszulką z orłem. Fani też zrobili mu niespodzianki! FOTO/WIDEO