Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn spodziewają się pierwszego dziecka! Jak donosi "The Sun", para trzymała ciążę w tajemnicy w czasie społecznej izolacji spowodowanej koronawirusem, ale jest bardzo szczęśliwa z wizji zostania rodzicami. 28-latka jest już w końcowej fazie ciąży, a dziecko ma przyjść na świat za kilka tygodni. Przypomnijmy, że w ostatnie święta Bożego Narodzenia Ed Sheeran ogłosił, że robi sobie przerwę w muzycznej karierze. 

Ed Sheeran zostanie ojcem

- Ed i Cherry są zachwyceni. Są bardzo podekscytowani, ale trzymają to dla siebie. Izolacja była doskonałą wymówką, aby nie wychodzić na zewnątrz, ale rozwiązanie się zbliża, a emocje narastają, więc zaczęli dzielić się nowiną ze znajomymi i rodziną. Właśnie kończą przygotowania pokoju dziecięcego, a maleństwo ma przyjść na świat jeszcze tego lata. To naprawdę szczęśliwy czas. Ich rodziny nie mogą się doczekać spotkania z nowym członkiem - twierdzi źródło serwisu.

Ed Sheeran i Cherry Seaborn poznali się w liceum, ale zaczęli oficjalnie spotykać dopiero w 2015 roku. Po trzech latach ogłosili swoje zaręczyny. Ich sekretny ślub odbył się w ich posiadłości we Framlingham, a na uroczystość zaproszona została jedynie garstka najbliższych przyjaciół i rodziny.

Serdecznie gratulujemy!