Ciepłe naturalne tony pustyni — od piaskowych kolorów ziemi, po odcienie khaki, spotykają się z odważnymi detalami i formami w najnowszej wiosennej kolekcji EDITED „Botanica”. W rezultacie otrzymujemy świeży, minimalistyczny look, który spaja nieprzemijające klasyki z elementami nowoczesności. Elegancja pustyni łączy się z bezwzględnością Safari. Wiosenna kolekcja ‘Botanica’ została zaprojektowana w Berlinie przez Dyrektor Kreatywną Clarissę Labin i jej zespół. Jej kluczowymi elementami są trencze, kombinezony, welurowe i skórzane koszule oraz spódnice. Kwieciste oraz zwierzęce wzory kontrastują z przytulnymi swetrami w delikatnych odcieniach różu, a masywne botki, w połączeniu z koszulowymi sukienkami, przełamują dziewczęcą lekkość stylizacji.

EDITED - nowa kolekcja Wiosna 2019

Nową kolekcję EDITED prezentują w lookbooku marki modelki Shelby Hayes i Eniola Abioro, które zostały sfotografowane w południowej Kalifornii w Parku Narodowym Joshua Tree. Za produkcję lookbooku odpowiedzialny jest zespół produkcyjny EDITED na czele z dyrektorką marki Franziską Nellessen.

Kolekcja ‘Botanica’ będzie dostępna na stronie internetowej EDITED.pl oraz w sklepach w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie,
Monachium oraz Wiedniu od 22.01.2019. Warto wspomnieć, że wysyłka do Polski jest darmowa.

Zobaczcie nową kolekcję EDITED w naszej galerii --->