O związku Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak zaczęło mówić się w kwietniu tego roku. Informacje o ich zażyłej relacji jako pierwszy podał serwis "Pudelek" twierdząc, że para spotyka się od jesieni 2019. 65-letni dyrektor programowy TVN i młodsza od niego o 25 lat aktorka mieli zakochać się w sobie "na zabój", a Miszczak już w grudniu przedstawiał Cieślak jako swoją ukochaną na spotkaniu menedżerów stacji.

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub?

Pierwsze doniesienia o tym, że Miszczak i Cieślak planują ślub opowiedziała kilka miesięcy w rozmowie z "Na żywo" znajoma aktorki, która twierdziła, że para zamieszkała już razem w kamienicy w centrum Warszawy. Chociaż początkowo jej wypowiedzi nie brano na poważnie, teraz wiele wskazuje na to, że zakochani rzeczywiście zdecydowali się sformalizować swój związek.

Podczas ramówki TVN na jesień 2020 Edward Miszczak dumnie prezentował na dłoni ślubną obrączkę. Prawdopodobnie nie jest to jego obrączka z małżeństwa z żoną Małgorzatą, gdyż po śmierci małżonka przekłada się ją na lewą dłoń. Dodatkowo, podczas finału WOŚP w styczniu, na jego serdecznym palcu nie lśnił żaden pierścień.

Co ciekawe, Anna Cieślak na nowych zdjęciach na Instagramie unika pokazywania prawej dłoni. Na większości fotografii aktorka sprytnie zasłania palce, nie dając fanom szansy na potwierdzenie ślubnej tezy.