Edward Miszczak nie zasiada już w zarządzie TVN - brzmią dziś nagłówki w sieci. Wszystko przez artykuł, który opublikowały "Wirtualne Media" informujący, że Miszczak został pozbawiony stanowiska. Według źródeł serwisu 65-latek przestał pełnić funkcję wiceprezesa Discovery Polska, którą objął dwa lata temu.

Z zarządu miała też odejść Katarzyna Kieli - prezes i dyrektor zarządzająca grupą w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie, a także członkowie zarządu spółki TVN: Maciej Maciejowski oraz Tomasz Marszałł.

Edward Miszczak nie jest już w zarządzie spółki TVN?

Media skontaktowały się z przedstawicielami TVN, aby potwierdzić wspomniane zmiany w zarządzie. Co ciekawe w przesłanym oświadczeniu stacja twierdzi, że krążące w mediach informacje nie są do końca prawdziwe. 

- Zmiana w zespole zarządzającym TVN S.A. została wprowadzona kilka miesięcy temu i ma charakter wyłącznie formalny. W zarządzie nie ma obecnie funkcji prezesa, stąd też nie może być stanowiska wiceprezesa. Edward Miszczak jest członkiem zarządu firmy, Dyrektorem Programowym, a jego faktyczny zakres odpowiedzialności nie uległ zmianie. Jednocześnie został on powołany do zarządu Green Content, spółki zależnej TVN Grupa Discovery - przekazał Marcin Barcz, dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej TVN Grupa Discovery.