Edward Miszczak udzielił słów wsparcia Agnieszce Woźniak-Starak, podczas swojej przemowy na ramówce TVN. Dyrektor programowy stacji we wzruszających słowach pożegnał tragicznie zmarłego producenta, Piotra Woźniaka-Staraka. Miszczak utrzymuje bliskie relacje z rodziną Staraków, był również obecny na ślubie Agnieszki i Piotra, z którym się przyjaźnił. Sam niedawno stracił ukochaną żonę, która zmarła po walce z ciężką chorobą, wie więc dokładnie, jak trudne chwile przeżywa teraz dziennikarka oraz cała rodzina i bliscy producenta.

Edward Miszczak żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Po prezentacji pełnej oferty programowej grupy TVN, Edward Miszczak wyszedł na scenę i pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka:

"Serce pęka, gdy pomyśli się, co stało się na tym jeziorze..."

To krótkie zdanie wystarczyło, aby na sali zapadła całkowita cisza. Edward Miszczak nie był w stanie powiedzieć nic więcej. Po jego wystąpieniu, na scenie pojawiła się Anna Karwan, która wykonała "Aleją Gwiazd". Słów wsparcia udzielił Agnieszce Woźniak-Starak również prowadzący ramówkę TVN, Marcin Prokop, rozpoczynając galę słowami:

"Chcę, żebyśmy wspólnie pomyśleli o tej, której dziś nie zobaczymy. Agnieszko Woźniak-Starak, nasze myśli są z tobą."

Natomiast po konferencji ramówkowej TVN Miszczak zdradził w rozmowie z dziennikarzem wp.pl, że cudem sie nie rozpłakał na scenie...

To był mój przyjaciel - powiedział.

Przypomnijmy, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnaleziono 22 sierpnia w jeziorze Kisajno, po czterech dniach intensywnych poszukiwań. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Redakcja Gala.pl składa najszczersze kondolencje bliskim i rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka.