TVN stawia na Edytę Górniak! Choć znana wokalistka wystąpiła tylko w dwóch odcinkach ostatniej edycji "Agent Gwiazdy", jej udział w programie odbił się szerokim echem w mediach. Zarząd stacji najwyraźniej musiał być bardzo zadowolony z ilości widzów, które gwiazda polskiej estrady przyciągnęła wiosną 2019 przed telewizory. Wykonawczyni przebojów "Kolorowy wiatr" i Dumka na dwa serca" otrzymała propozycję własnego programu od samego Edwarda Miszczaka. Artystka podobno nie wahała się zbyt długo, dzięki czemu już wkrótce zobaczymy ją w nowym reality show. Jaka będzie jego konwencja?

Edyta Górniak w nowym programie TVN

Jak wynika z jeszcze niepotwierdzonych informacji, nowe reality show z Edytą Górniak ma m.in. dokumentować jej starania o prawo jazdy. Co ciekawe, internauci od razu zwrócili uwagę na fakt, że własny program w TVN ukazujący przygotowania do egzaminu na prawo jazdy już w 2007 roku miała... Doda.

Na pewno kamery będą jej towarzyszyć w zmaganiach za kółkiem, ale to będzie tylko kontekst całego programu - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Czekacie na reality show Edyty Górniak w TVN?

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak pokazała dom rodzinny: "Wychowałam się w bardzo skromnych warunkach" [WIDEO]