Edyta Górniak to jedna z tych gwiazd, które lubią sprawdzać cierpliwość swoich fanów. Gwiazda już od roku zapowiada swój nowy album, jednak ciągle coś przeszkadza jej dokończyć pracę nad nim.

Górniak od 15 lat nie wyruszyła też w trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia, jednak uznała, że jubileusz 25-lecia pracy artystycznej jest idealną okazją do dania serii występów. Pierwszy z nich odbył się przed kilkoma tygodniami w Brzesku, a tłum fanów okazał się dużo większy niż liczba przygotowanych przez organizatorów miejsc.

Edyta Górniak wróci do koncertowania w lipcu, jednak zanim do tego dojdzie, postanowiła przygotować do takiego wysiłku swój głos! Jak donosi tygodnik "Gwiazdy", diwa wylatuje niedługo do Nowego Jorku, gdzie będzie miała okazję brać lekcje u jednego z najwybitniejszych specjalistów od emisji głosu.

- Edyta ma świadomość, że jej głos dojrzał. Chce uniknąć niepotrzebnego zmęczenia i śpiewać z lekkością. W końcu jej piosenki są bardzo wymagające. Uznała, że jeśli brać lekcje, to tylko u najlepszych. Dlatego wybrała się do Nowego Jorku. Będzie się uczyć u światowej sławy specjalisty, który szkolił największe amerykańskie gwiazdy. Na pewno szybko nadrobi zaległości - zdradził znajomy Górniak.

Myślicie, że gwiazda naprawdę potrzebuje aż takiej pomocy? Czekacie na jej koncerty?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Zachwyciła w "Tańcu z Gwiazdami"!