Edyta Górniak nie miała łatwego życia. Gwiazda w programie Magdy Mołek zdradziła swoje największe sekrety!

Doświadczyłam wszystkiego. Upokorzenia, okradzenia, gwałtu – wylicza piosenkarka w nowym wywiadzie w programie Magdy Mołek "W roli głównej".

Ale to nie wszystko. Edyta Górniak przyznaje także, że był taki czas, kiedy bliscy życzyli jej śmierci! Dziś artystka jest szczęśliwa i spełnia się zarówno na scenie, jak i w roli mamy. Wokalistka w tym roku obchodzi 25-lecie swojej kariery, a jej trasa „Love2Love” cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak się okazuje, nie zawsze tak było...

W życiu diwy był kiedyś trudny czas, o którym Edyta Górniak chciałaby na pewno zapomnieć. Artystka musiała zmierzyć się z wieloma słowami krytyki wypowiedzianymi przez najbliższe jej osoby.

– Jak ktoś podnosi miecz, to ja klękałam. Albo to była pokora, albo to była słabość, albo to było zmylenie. Było przynajmniej kilka takich osób, które podnosiły miecz, życzyły mi źle, a nawet śmierci. Mówiły to w twarz – wyznała Edyta Górniak Magdzie Mołek.

Choć Magda Mołek dopytywała, czy Edyta Górniak ma może na myśli swojego byłego męża, który od roku przebywa w areszcie. Dziennikarka nie uzyskała jednak odpowiedzi.

 – Nie wiem, co mam powiedzieć. Nie ma to znaczenia, bo kto by uwierzył w prawdę? – zagadkowo odpowiedziała Górniak.

Czy Edyta Górniak miała na myśli byłego męża?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK Chce zaśpiewać ze... Zdzisławą Sośnicką!