Edyta Górniak świętuje w tym roku 25-lecie swojej pracy artystycznej i z tej okazji zdecydowała się nawet wyruszyć w pierwszą od lat trasę koncertową.

Gwiazda przygotowała swoich fanów wiele niespodzianek i nieoczekiwanych duetów. Niedawno wystąpiła nawet z Moniką Kuszyńską, a wspólne śpiewanie tak się spodobało diwie, że zaprosiła wokalistkę na kolejny koncert.

Okazuje się jednak, że to nie jedyne muzyczne marzenie Górniak. Gwiazda zdradziła, że bardzo chciałaby stanąć na tej samej scenie, co... Zdzisława Sośnicka!

- To jest jeden z ulubionych głosów z mojego dzieciństwa. To jest głos, który zawsze przyprawiał mnie o dreszcz - wyznała w "Fakcie" Edyta Górniak.

Wyznanie diwy idealnie zgrywa się z planami Sośnickiej na powrót na scenę. Legendarna wokalistka wyda bowiem w tym roku pierwszą od 17 lat płytę.

- Nie wiem, czy ona się w ogóle zgodzi. Mam nadzieję, że znajdzie dla mnie termin, bo to byłoby dla mnie cudowne spotkanie. Chciałabym, żeby ten rok jubileuszowy dał wiele takich muzycznych niespodzianek! Żałuję bardzo, że pani Zdzisława tak rzadko dzisiaj występuje. Gdy pojawia się gdzieś gościnnie, to jednak zawsze ma głos jak dzwon - powiedziała Edyta Górniak.

Jesteście ciekawi, jak gwiazdy wypadłyby we wspólnej piosence?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Jak wystylizowała swojego syna do szkoły?