Edyta Górniak jest naprawdę zakochana! Świadczą o tym romantyczne zdjęcia, jakimi dzieli się z fanami. O nowym partnerze Górniak nie wiadomo na razie zbyt wiele, ale kilka faktów udało się ustalić! Anonimowi informatorzy donoszą, że jest on młodszy od EdytyGórniak i – podobnie jak ona - pasjonuje się muzyką oraz modą. W nowym partnerze Górniak uwagę zwracać ma jego sportowa sylwetka oraz bardzo białe zęby. Nic dziwnego, że gwiazda oszalała na jego punkcie i na bieżąco wrzuca do sieci zdjęcia z ich romantycznych spotkań. Podobno nowy partner Górniak ma 35 lat, więc jest od niej o 9 lat młodszy. Ale taka różnica wieku to pikuś! Są udane związki, w których jeden z partnerów jest nawet o dwie dekady starszy od drugiego - spójrzcie tylko na Emmanuela i Brigitte Macron! Czy Górniak w końcu odnalazła szczęście?

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK Zakochana! Kim jest jej nowy wybranek? [ZDJĘCIA]

Edyty Górniak w miniony weekend zamieściła na Instagramie zdjęcia i filmiki, na których widzimy, jak gwiazda całuje namiętnie swojego nowego chłopaka. Para spędziła kolejny romantyczny wieczór na plaży w Kalifornii i to tam nagrała krótkie filmiki, które Edyta wrzuciła do sieci, tzw. Insta Stories.

Tą samą drogą Edyta dodała dziś w nocy zdjęcie, na którym widzimy jej nowego partnera z lampką wina, którą raczy się akurat na jednej z kalifornijskich plaż. Trzeba przyznać, że widoczny na nim mężczyzna to „prawdziwe ciacho”! Edyta na dodatek wymownie podpisała tę fotkę hasłem: „Łamiąc zasady”. Czy odnosiła się właśnie do różnicy wieku?

Dziś pojawiły się też nowe informacje dotyczące nowego partnera Edyty Górniak. Jak donosi magazyn Fleszukochany Edyty Górniak jest Irlandczykiem, ma na imię William i… jest aktorem! Informator magazynu zdradził też kilka szczegółów dotyczących początków tej znajomości. William nie miał łatwo, ale w końców udało mu się zdobyć serce gwiazdy:

Edyta jest nieufna wobec nowo poznanych osób i trzyma dystans. Ale on był cierpliwy! Ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem. Edyta odzyskała wiarę w miłość. Przy Williamie czuje się bezpiecznie. Znów się śmieje i widać, że jest szczęśliwa tak, jak dawno już nie była – zdradził znajomy gwiazdy

Czy to oznacza, że w życiu Edyty w końcu pojawił się ktoś, komu naprawdę może zaufać i na kogo może liczyć? Miejmy nadzieję, że tak się właśnie stało! ;-)