Edyta Górniak gościła w Gdańsku na imprezie z cyklu Pomorskie Rendez-Vous. To odbywająca się od trzech lat wystawa dóbr i usług luksusowych, na której wystawiają się marki z całej Polski. W ramach wydarzenia w Gdańsku odbył się pokaz mody marki La Mania, należącej do Joanny Przetakiewicz. W ramach pokazu zaprezentowano nowości marki - m.in. piękne szyfonowe sukienki i seksowne kombinezony. Na pokazie pojawiła się Edyta Góriak, ubrana w zielony kombinezon La Manii. Witała ją sama Przetakiewicz w czerwonej efektownej sukience ze swojej nowej kolekcji. Panie obejmowały się, pozowały razem do zdjęć, a nawet trzymały się za ręce. Widać było ich wzajemną zażyłość. Okazywały sobie dużo serdeczności. Na pewno mają wiele wspólnych tematów - nie dość, że obie są matkami synów, to na dodatek Edyta Górniak zadebiutowała ostatnio w świecie mody. Artystka zaprojektowała kolekcję dla nowej polskiej marki NAOKO.

Edyta Górniak oglądała pokaz La Manii oraz wystawę produktów luksusowych razem ze swoim synem, Allanem Krupą. Mama i jej synek wysłuchali też wspólnie koncertu Anny Marii Jopek, który był niespodzianką wieczoru i zwieńczeniem imprezy w Gdańsku.

Jak sądzicie, czy Joannę Przetakiewicz i Edytę Górniak połączyła prawdziwa przyjaźń? ZDJĘCIA w naszej GALERII na to wskazują!

POLECAMY RÓWNIEŻ:Joanna Przetakiewicz i Agnieszka Szulim na wakacjach z Ewą Chodakowską>>