Mimo że w połowie roju Edyta Górniak przeprowadziła się do Los Angeles, to jednak co jakiś czas wraca do Polski, z którą cały czas jest związana zawodowo. Tak też stało się przed świętami Bożego Narodzenia, które gwiazda postanowiła spędzić w Polsce. Jej pobyt w kraju nieco się jednak przedłuża. A wszystko przez to, że gwiazda przygotuje się do występu podczas Sylwestra z Dwójką, który w tym roku odbędzie się z Zakopanem.

Edyta Górniak wypoczywa i przygotowuje się do sylwestrowego koncertu w mieście, gdzie mieszkała w pierwszej połowie mijającego roju, czyli w Krakowie. Gwiazda na święta pojawiła się jednak w stolicy, gdzie zaskoczyła swoich fanów i wzięła udział w pasterce w jednym z kościołów na warszawskiej Pradze. To właśnie tam piosenkarka podczas mszy w środku nocy odczytała fragment Pisma Świętego, po czym wzruszona zaśpiewała psalm!

ZOBACZ: IGA LIS, ALLAN KRUPA, OLIWIA BIENIUK Dzieci gwiazd, o których było głośno w 2016 roku!

Teraz Górniak przygotowuje się do znacznie ważniejszego występu. Piosenkarka już zaczęła próby przed sobotnim koncertem sylwestrowym. Edyta spotyka się z tej okazji z pianistą, z którym ćwiczy poszczególne piosenki. Przy okazji od czasu do czasu wrzuca na swój Instagram zdjęcia z krakowskiego apartamentu na osiedlu w Mogilanach, który została na jej przyjazd pięknie udekorowany w świątecznym klimacie.

Takie otoczenie na pewno sprzyja skupieniu i uniesieniu, które są Edycie zawsze potrzebne podczas występów publicznych. A Sylwester z Dwójką na pewno będzie dla gwiazdy niezwykłym przeżyciem. W końcu już dawno nie śpiewała dla swoich fanów w Polsce na żywo!

Czy zatem w Zakopanem może się spodziewać prawdziwych tłumów swoich wiernych followersów? My nie mamy co do tego wątpliwości!

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak Edyta Górniak przygotowuje się do koncertu sylwestrowego. I co w tym czasie robi jej syn Allan!