Z Instagrama wokalistki możemy się dowiedzieć, że Edyta Górniak jest już po operacji stawu. Aby uspokoić sowich fanów, gwiazda pokazała zdjęcia z sali operacyjnej i pooperacyjnej. Jak teraz czuje się Edyta Górniak? Wszystko wskazuje na to, że gwiazda już wraca do siebie po operacji ortopedycznej. Jak na nią przystało, Górniak na bieżąco relacjonowała na Instagramie swoją wizytę w szpitalu. Niektóre z dodanych przez nią zdjęć mogą naprawdę zmrozić krew w żyłach! Edyta Górniak zamieściła w formie InstaStories bardzo intymną relację ze szpitala, oznaczając przy okazji nazwę kliniki, w której przebywa. Dzięki rej relacji fani piosenkarki mogli zobaczyć swoją gwiazdę podpiętą do kroplówki oraz nieprzytomną na sali operacyjnej. Na końcu relacji Edyta Górniak napisała, że jest już po zabiegu i czuje się dobrze, co zapewne uspokoiło rzesze ich wielbicieli.

Edyta Górniak - jak się czuje po operacji?

Przypomnijmy, Edyta Górniak poddała się właśnie operacji ortopedycznej, z którą zwlekała kilka lat. U gwiazdy odezwał się bowiem niedawno uraz z przeszłości spowodowany upadkiem z konia. Przy okazji wydało się, że wokalistka jest zapaloną fanką jazdy konnej, o co nikt chyba by jej nie podejrzewał…?

Edyta Górniak - w Polsce czy w USA?

Dzięki relacji na Instagramie wiemy, że Edyta Górniak przeszła operację w Łodzi, a nie w USA, gdzie na co dzień mieszka. A to oznaczy tylko jedno: Edyta Górniak spędzi teraz nieco więcej czasu w Polsce. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia i pełnej sprawności. Bardzo jej tego życzymy!