Jak podał dziś rano portali Wirtualnemedia.pl, to właśnie Edyta Górniak będzie trzecim ternem, który zasiądzie na słynnych obrotowych fotelach w nowym programie TVP 2, "The Voice Kids". Nie od dziś wiadomo, że piosenkarka ma już doświadczenie w roli mentorki muzycznego talent-show. Sama była bowiem jurorką trzech edycji formatu "The Voice of Poland", młodych wokalistów oceniała w programie „Hit, Hit, Hurra”, a gwiazdy w słynnym show Polsatu „Jak oni śpiewają?”. Jak Górniak poradzi sobie z nowym wyzwaniem?

ZOBACZ: GRZEGORZ HYŻY będzie pierwszym trenerem nowego show "The Voice of Kids"! Kiedy zacznie nagrania?

EDYTA GÓRNIAK W "THE VOICE KIDS"

Zgadujemy, że doskonale. W końcu w poprzednich programach nieraz wykazywała się swoją wiedzą oraz profesjonalizmem, choć nieustanne przyloty na plan programu „Hit, Hit, Hurra” były dla niej niekiedy na tyle męczące, że dwukrotnie zdarzyło się jej zasłabnąć podczas nagrania show. Miejmy jednak nadzieję, że tym razem nic takiego się już nie wydarzy, a nagrania programu będą dla Edyty Górniak okazją do spędzenia większej ilości czasu w Polsce.

KTO OPRÓCZ GÓRNIAK?

Czy do Edyty Górniak w show dołączy Majka Jeżowska? Plotki o tym, że piosenka będzie czwartą jurorką w show, krążyły w mediach od początku zeszłego tygodnia. Wokalistka szybko je jednak zdementowała. Kto zatem będzie czwartym jurorem i trenerem programu? Na potwierdzenie tej informacji cały czas jeszcze czekamy.

CZYTAJ TEŻ: MICHAŁ SZPAK potwierdza udział w show „The Voice of Poland”! Wspomina też swoją przygodę z „X-Factor”. Jak?

Program "The Voice Kids" powstanie na licencji Talpa Content, za realizację talent show będzie odpowiadała firma Rochstar, odpowiedzialna też m.in. z program "The Voice of Poland".

Nie wiadomo jeszcze, kiedy "The Voice Kids" trafi na antenę TVP2. Wstępnie mówi się, że może być to końcówka tego lub początek przyszłego roku.