Edyta Górniak postanowiła wycofać się ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. We wtorek, 12 marca, wokalistka ogłosiła, że potrzebuje odciąć się od szumu medialnego wokół swojej osoby, który bardzo mocno przybrał na sile w ostatnich tygodniach. Przypomnijmy, że media w Polsce poświęcały mnóstwo uwagi nie tylko życiu uczuciowemu artystki, ale także jej konfliktowi z Dodą, jej nieobecności na koncercie "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi, problemom zdrowotnym oraz kontrowersjom związanym z jej udziałem w programie telewizyjnym "Agent Gwiazdy 4".

Ja poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu
Wykonam naturalnie wszystkie Projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media
- napisała w poście na Facebooku.

Edyta Górniak dementuje plotki o nowym chłopaku

Edyta Górniak wykorzystała okazję, aby także ustosunkować się do najnowszych plotek na swój temat. Artystka uspokoiła swoich fanów i szczerze wyznała, że największe problemy zdrowotne ma już za sobą. Gwiazda zaprzeczyła też, jakoby kiedykolwiek sprzeczała się ze swoją matką o swojego byłego partnera, Mateusza Zalewskiego. Artystka zdementowała również doniesienia medialne na temat swojego nowego adoratora, przyznając, że aktualnie nie szuka nowego partnera.

- Nie kłóciłam się z Mamą o Mateusza
Chorowałam, ale wróciłam już do zdrowia
I nie, Nie szukam faceta - zakończyła swój wpis Edyta Górniak.

Dodajmy, że oficjalny profil Edyty Górniak na Instagramie (@edytagorniak) obserwuje aktualnie ponad 308 tys. użytkowników serwisu. Artystka obecnie nie śledzi ze swojego publicznego konta ani jednego profilu.

Z pełną treścią wpisu Edyty Górniak na temat planowanej przerwy od mediów społecznościowych i plotek możecie się zapoznać poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak spisała testament. Wszystko z powodu ciężkiej choroby