Życie uczuciowe Edyty Górniak to temat, który powraca w mediach jak bumerang. W ostatnich tygodniach na portalach i serwisach o gwiazdach dużo mówiło się o piosenkarce w kontekście jej rzekomego romansu z Dawidem Zawadzkim. Pytania o charakter relacji, łączącej gwiazdę z instruktorem prawa jazdy z programu "My Way", wywołały na nowo wykonane przez paparazzi zdjęcia, które opublikował jeden z tabloidów. Widać na nich, jak Górniak i Zawadzki bawią się wspólnie w nocnym klubie. Artystka odniosła się do tych sensacyjnych doniesień w najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Agnieszce Jastrzębskiej dla "Dzień Dobry TVN".

Dawid jest bardzo ciepłym mężczyzną i on tak się tuli, tuli i mi to nie przeszkadza. On jest taki bardzo uroczy. Fajny wieczór, natomiast cała ideologia została to tego dorobiona - wyznała Górniak.

Edyta Górniak o swoim życiu uczuciowym

Czy serce Edyty Górniak obecnie jest więc zajęte? Wokalistka twierdzi, że gdyby rzeczywiście znalazła mężczyznę, z którym chciałaby zbudować trwały związek, to robiłaby teraz wszystko, co w jej mocy, aby ukryć to przed światem. Wszystkie osoby, z którymi więc aktualnie pokazuje się publicznie, to wyłącznie jej znajomi i przyjaciele.

Co ciekawe, na pytanie dziennikarki o tęsknotę za romantyczną miłością, Górniak odpowiedziała w następujący sposób:

- Nie wierzę już w miłość, ale wróciłam do kochanków - zdradziła w języku angielskim (I don't believe in love anymore, but I'm back to lovers).

To jednak nie wszystko. Wykonawczyni eurowizyjnego przeboju "To nie ja" zdradziła, że trudno jest jej znaleźć mężczyznę, który spełniłby jej wygórowane kryteria na życiowego partnera. Górniak zdradza, że kandydat na jej chłopaka musi przede wszystkim dawać jej poczucie bezpieczeństwa. Gwiazda z rozbrajająca szczerością przyznaje jednak, że być może w jej miejscu nie ma już miejsca dla kolejnego mężczyzny.

Przez tyle lat zbudowałam dużo bez tego oparcia w mężczyźnie, że może się okazać, że właściwie jest dla niego niewiele miejsca już dzisiaj - powiedziała.

Myślicie, że Edyta Górniak zdecyduje się jeszcze kiedyś na stały związek z mężczyzną?