Edyta Górniak jeszcze nigdy tak otwarcie jak teraz nie skrytykowała Małgorzaty Rozenek i jej zaangażowania w kampanię reklamową perfum marki Avon. Przypomnijmy: pod koniec wakacji świat polskiego show-biznesu zelektryzowała medialna batalia pomiędzy dwiema gwiazdami: Kingą Rusin i Małgorzatą Rozenek-Majdan. Zaangażowana w walkę o prawa zwierząt dziennikarka zaatakowała koleżankę ze stacji TVN za podpisanie kontraktu z popularną w Polsce marką kosmetyczną, o której mówi się, że testuje produkty na zwierzętach – przynajmniej te wprowadzane na chiński rynek. Słowna batalia między paniami trwała kilka dobrych dni, a kolejni celebryci opowiadali się po stronie jednej lub drugiej gwiazdy. Edyta Górniak milczała jednak w sprawie konfliktu między czołowymi twarzami TVN. Aż do teraz. Jak skomentowała zaangażowanie Małgorzaty Rozenek w kampanię marki Avon? Gwiazda nie przebierała w słowach!

Edyta Górniak krytykuje Małgorzatę Rozenek

Edyta Górniak w rozmowie z Faktem podsumowała konflikt na linii Rozenek – Rusin mówiąc, że cała ta eko-wojna balansowała na granicy dobrego smaku, ale okazała się być również zjawiskiem, które miało szansę uświadomić sporą część naszych rodaków w kwestii testowania produktów na pielęgnacji na zwierzętach. Górniak zawyrokowała jednoczesne, że Rozenek-Majdan powinna była wycofać się z kontraktu skoro na jaw wyszły nieetyczne praktyki produkcyjno-testowe marki:

Dziwię się, że Małgosia się nie wycofała z reklamy. Powinna to zrobić. Gdybym była w podobnej sytuacji i nie wiedziałabym, że reklamuję kosmetyki testowane na zwierzętach i ktoś by mnie w tym uświadomił, wycofałabym się z kampanii. Jestem radykalna i honorowa - oznajmiła jednoznacznie Edyta Górniak.

Myślicie, że Edyta Górniak faktycznie by tak zrobiła? Ciekawe, czy kiedykolwiek rozważy jeszcze udział w kampanii reklamowej jakichkolwiek kosmetyków…