Jak informowaliśmy wczoraj, Edyta Górniak przymierza się do wielkiej premiery pierwszej linii ubrań, które zaprojektowała. Przypomnijmy, że przy tworzeniu kolekcji artystka kierowała się przede wszystkim względami praktycznymi: stawia na styl uliczny, który jest jej najbliższy w życiu codziennym. Choć widzowie przywykli do podziwiania Edyty Górniak w eleganckich stylizacjach, ona czuje się najlepiej w butach na płaskim obcasie oraz niezobowiązujących, luźnych ubraniach. W kolekcji gwiazdy mają się znaleźć także bluzy i dresy. Ponoć Górniak do nowego wyzwania podchodzi z dystansem i nie chce uchodzić za ekspertkę w dziedzinie mody.

Dodajmy, że pierwsza kolekcja Edyty Górniak powstała dla marki Naoko:

NAOKO to nowa polska marka, która patrzy na modę z nieco innej perspektywy. Ubrania z metką NAOKO są kompatybilne z innowacyjną aplikacją, która pomoże Ci w stylizacji i sprawi, że zakupy staną się prawdziwą przyjemnością.
Aplikacja rozpoznaje, jaki ciuch mamy na sobie i daje sugestie pozostałych elementów garderoby, pomaga w doborze dodatków i pozwala na podzielenie się propozycjami na Facebooku czy Instagramie. Kolekcje NAOKO są tworzone z polskich certyfikowanych dzianin z najlepszej przędzy, a nadruki wykonywane są szlachetnymi technikami - czytamy na Facebooku marki.

Udało nam się zdobyć zdjęcia z sesji, w której Edyta pozuje w ubraniach własnego projektu. Na jednym ubrana jest w dżinsy i szarą koszulkę z krótkimi rękawami i z wyszytym na niej sercem, na drugim zaś w dresową bluzę w jasnym odcieniu szarości z kapturem inspirowanym wojskowym stylem moro. Widnieje na niej napis "Każdy moment jest dobry, by zmienić wszystko" - uważany za jedną z dewiz życiowych Górniak. 

Po raz pierwszy produkty będzie można nabyć w tę sobotę w Warszawie na targach mody i designu w Pałacu Kultury i Nauki. Ceny t-shirtów i bluz mają oscylować wokół cen z popularnych sieciówek odzieżowych. 

Jak oceniacie pierwsze projekty z kolekcji Edyty Górniak? 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak wszystkie fryzury gwiazdy. W której wyglądała najlepiej?