Edyta Górniak zaskoczyła ostatnio mocno swoich fanów, ogłaszając, że... została projektantką! Artystka najpierw opublikowała na Instagramie kilka szkiców, czym tylko wzmogła ciekawość swoich obserwatorów. Później zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia promujące wspólny projekt Edyty Górniak i nowej polskiej marki NAOKO.

Górniak zaprojektowała dla NAOKO mini kolekcję ubrań, na którą składają się t-shirty, tank topy, bluzy i spodnie dresowe. W kolekcji piosenkarki dominują barwy militarne oraz słodkie pastele. Bluzy i koszulki pełne są haseł, które wyrażają światopogląd Edyty Górniak, na przykład "Każdy moment jest dobry, by zmienić wszystko", "Marzenia", "Bądź Wdzięczny" (wszystkie nadruki są w języku angielskim). Edyta pozuje w lookbooku NAOKO w dwóch fryzurach - modnych falach oraz afro niczym Whitney Huston w latach 80.

Za poszczególne modele z kolekcji Edyty Górniak dla NAOKO zapłacimy odpowiednio: 99 zł za top, 169 zł za spodnie dresowe, 249 zł za bluzę z kapturem, 259 zł za casualową sukienkę oraz 219 zł za bluzę z szerokim półgolfem.

Jak podoba wam się debiutancka kolekcja Edyty Górniak?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Edyta Górniak w zjawiskowej stylizacji na Festiwalu Muzyki Filmowej [ZDJĘCIA]>>