Edyta Górniak na Różach Gali 2017 pokazała się po raz pierwszy publicznie od czasu operacji kolana. Kontuzja z dzieciństwa okazała się niestety tak poważna, że wokalistka nie mogła już dłużej zwlekać z zabiegiem, pomimo zbliżających się zobowiązań zawodowych. Pomimo tego, że artystka nie miała praktycznie w ogóle czasu na rehabilitację po poważnej operacji pod narkozą, to nie zawiodła swoich fanów i zaśpiewała na gali wręczenia nagród w 15. edycji plebiscytu naszego magazynu. Jak sobie poradziła z przebojem "Z Tobą chcę oglądać świat" z repertuaru zmarłego w tym roku Zbigniewa Wodeckiego?

ZOBACZ: DODA, WIENIAWA, SZPAK i inne gwiazdy na Różach Gali 2017 [DUŻO ZDJĘĆ]

Edyta Górniak na Różach Gali

Edyta Górniak od razu uprzedziła zgromadzoną w centrum kongresowym Ufficio Primo w Warszawie publiczność, że nie jest w najlepszej formie. Co powiedziała?

- Przed chwilą odłączyłam się od kroplówki. Jestem tutaj dla państwa, dla "Gali", z którą współpracuję od lat [..] Proszę wybaczyć mi słabość. Stanę blisko fortepianu i myślę, że wszystko będzie okej - wyznała Edyta Górniak tuż po wyjściu na scenę.

Zdjęcia Edyty Górniak na Różach Gali 2017 do obejrzenia już teraz w naszej GALERII, a cały występ artystki możecie obejrzeć w zapisie transmisji wydarzenia na Facebooku Gala.pl poniżej.