Edyta Górniak to zdecydowanie jedna z najbardziej uduchowionych polskich gwiazd. Wokalistka czerpie energię i przyjemność z obcowania z naturą, więc to właśnie na łonie przyrody najchętniej spędza wolny czas. Górniak przyznała, że nie lubi hucznych imprez i nie dla niej są całonocne tańce przy głośnej muzyce.

Muzyka, która zostaje napisana przez człowieka, bardzo szybko mnie nudzi. Nie każda oczywiście, ale szybciej niż ptaki. Więc jeśli mi się zdarza nie spać, to albo dlatego, że słucham szumu morza i siedzę sobie na plaży do świtu, żeby spotkać się ze słońcem rano, albo pracuję. Nie zdarzyło mi się, żebym tańczyła do samego rana – wyznała gwiazda w rozmowie z serwisem "Newseria Lifestyle".

Edyta Górniak przyznała też, czego najbardziej jej potrzeba po męczącym występie.

W momencie kiedy schodzę ze sceny, sytuacje które najbardziej, najszybciej mnie regenerują, to są sytuacje, kiedy jestem blisko przyrody, kiedy słyszę naturalne brzmienie przyrody. Czyli ptaki, drzewa, trawa, wiatr to są dźwięki, które lubię najbardziej. Przy takich dźwiękach się relaksuję i mogę trwać niezmiennie – zdradziła wokalistka.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Zmieni wizerunek?