Edyta Górniak nie była na ślubie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa, jaki odbył się w sobotę, 4 sierpnia, w Krakowie. Piosenkarka i modelka zaprzyjaźniły się, gdy Górniak przeniosła się na stałe do USA. Krupa ma domy w Los Angeles i w Miami, więc Edyta mogła ją odwiedzać zawsze, gdy była w jednej z tych lokalizacji. Zaś ona sama z synem Allanem Krupą ma dom w Los Angeles. Bywało więc, że Górniak i Krupa były sąsiadkami. Obie kochają zwierzęta, są bardzo rodzinne i niezwykle wrażliwe, a więc sporo je łączy. Pojawiły się nawet plotki, że powstanie reality show o przyjaźni Górniak i Krupy w USA. Jednak chyba nic z tego nie wyjdzie, bo Krupa jest ostatnio cześciej w Polsce niż w Stanach Zjednoczonych, a Górniak zamierza znów wrócić do Polski, by być na stałe ze swoim nowym partnerem - Mateuszem Zalewskim. Ostatnio piosenkarka przyleciała z Tajlandii prosto do Polski, by spędzić z ukochanym kilka chwil. Dlaczego więc zabrakło Górniak na ślubie Krupy? WIEMY!

Joanna Krupa poszła do ślubu z Douglasem Nunese w skromnej, klasycznej białej sukni. Kreację ślubna Krupy zaprojektowała Sylwia Romaniuk, na co dzień szyjąca sukienki dla arabskich księżniczek w Dubaju. Jednak tym razem projekt Romaniuk był elegancki i minimalistyczny. Podobnie jak ślub i wesele Joanny Krupy. Nie była to celebrycka fiesta z setką fotoreporterów, ale kameralna uroczystość rodzinna. Polski ślub Krupy i Nunesa był skromny i wytworny. Zjawili się na nim członkowie najbliższej rodziny modelki (m.in. matka, ojciec i siostra Marta), dzieci Douglasa z poprzedniego związku, najbliżsi współpracownicy Krupy (np. jej prawniczka, Joanna Jabłczyńska, oraz menedżerka, Justyna Bulińska) oraz przyjaciele modelki.

Zabrakło jednak jednej przyjaciółki Joanny Krupy - Edyty Górniak. Jak udało nam się ustalić, piosenkarka była zaproszona na ślub i wesele Krupy i Nunesa, ale nie mogła się na nim pojawić, z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych. Tego dnia gwiazda nagrywała teledysk. Serwis pudelek.pl dotarł do informacji, jakoby Górniak miała nawet śpiewać na ślubie Joanny i Douglasa, jednak menedżerka gwiazdy, Justyna Bulińska, zdementowała w rozmowie z nami te doniesienia.

Edyta Górniak jest obecnie w Polsce, a każdą wolną chwilę spędza ze swoim nowym partnerem, Mateuszem Zalewskim. Ukochany Górniak właśnie publicznie potwierdził ich związek!