Edyta Górniak nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Popularna wokalistka od kilku miesięcy co rusz wywołuje burzę swoimi wypowiedziami na temat aktualnej sytuacji na świecie. Wykonawczyni przebojów "Król", "Kolorowy wiatr" i "Dumka na dwa serca" dała się już poznać jako zwolenniczka teorii spiskowych oraz zagorzała przeciwniczka obowiązkowych szczepień na koronawirusa.

ZOBACZ: Edyta Górniak szokuje teoriami spiskowymi: "Bill Gates chce zdepopulizować ludzkość, a w szpitalach są statyści"

Edyta Górniak o obowiązkowych szczepieniach przeciw COVID-19

Na fali doniesień o wynalezieniu wakcyn przeciw COVID-19 z 95% skutecznościa, gwiazda wyznała, że absolutnie nie ma zamiaru się zaszczepić. Chce uchronić przed tym także swojego syna, Allana Krupę

- Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Obawa Edyty Górniak przed szczepieniami przeciw COVID-19 jest tak ogromna, że trenerka "The Voice of Poland" nie wyklucza podjęcia bardzo radykalnych kroków.

- Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię - dodała.

Wyjazd z Polski w przypadku wprowadzenia w naszym kraju obligatoryjnych szczepień to dla Edyty Górniak jak najbardziej realny scenariusz.

A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii - wyznała.

Myślicie, że Edyta Górniak faktycznie zdecyduje się na emigrację, jeśli polski rząd zadecyduje o obowiązkowych szczepieniach?

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak napisała list do antyszczepionkowców: "Ufam, że będzie nas coraz więcej"