The Voice Kids to muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału, czyli skonstruowany jest na podobnej bazie do równie popularnego w Polsce The Voice of Poland.

The Voice Kids - kto w roli Trenerów?

W pierwszej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiądą Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental a także wspomniana Edyta Górniak. Gwiazda podczas jednego z nagrań namawiała młodą uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny i w tym celu postanowiła wykorzystać urok swojego syna Allana i przedstawiła ich sobie na scenie! Jak się okaże podczas emisji odcinka, nastolatkowie szybko znajdą wspólny język i nawet zaczną obserwować się na Instagramie! Co wyniknie z tej znajomości...? Czas pokaże ;-)

CZYTAJ: THE VOICE KIDS Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron w baśniowym trailerze programu. WOW!

Edyta Górniak na czerwonym fotelu The Voice Kids

A co o uczestniczkach show TVP 2 myśli Edyta Górniak? Jakich talentów będzie szukała wśród dzieci? Jakie ma marzenia związana z tym formatem? I jaką zamierza być w nim Trenerką? Zobaczcie w naszym materiale WIDEO?

Będziecie oglądać The Voice Kids już 1 stycznia 2018 roku w telewizyjnej Dwójce specjalnie dla Edyty Górniak? Myślicie, że sprawdzi się w nim równie dobrze jak w 6. edycji The Voice of Poland...?