Widzowie nie zobaczą Edyty Górniak w fotelu jurorskim 12. edycji "The Voice of Poland". Mimo że wykonawczyni hitu "To nie ja" otrzymała propozycję od produkcji, aby ponownie oceniać występy aspirujących muzyków, to ta ostatecznie zdecydowała się zakończyć swoją współpracę z TVP. Dlaczego? 

Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu "The Voice od Poland" jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie - napisała piosenkarka na Instagramie. 

W dalszej części swojego wpisu artystka zdradziła, dlaczego odrzuciła zaproszenie od włodarzy stacji oraz przeprosiła fanów, którzy mieli nadzieję podziwiać ją ponownie na ekranie. 

Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań - dodała. 

Edyta Górniak nie wystąpi w "The Voice of Poland 12"

Decyzja 48-latki wywołała ogromne poruszenie i żal wśród internautów. O krótki, ale jakże wymowny komentarz w tej sprawie pokusił się m.in. Michał Szpak, który także postanowił odejść z programu. Reprezentant Polski na Eurowizji 2016 na post starszej koleżanki zareagował emotikonem serduszka. 

źródło: Instagram

Będzie Wam brakować Edyty w kolejnej edycji show?

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak nie będzie już jurorem "The Voice"! Zastąpi go znana wokalistka, która debiutowała w "Idolu"