Daria Ładocha w ubiegłym tygodniu postanowiła zdradzić kulisy pracy z Edyta Górniak. W show Rafała Paczesia blogerka kulinarna wyznała, że głosząca kontrowersyjne poglądy w temacie koronawirusa wokalistka, już w przeszłości głosiła nietypowe teorie. - Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta - powiedziała Ładocha.

Edyta Górniak odpowiedziała Darii Ładosze

Przypomnijmy, że Edyta Górniak otwarcie głosi teorie spiskowe dotyczące światowej pandemii. Z jej profilu na Instagramie wiemy na przykład, że według niej zakażonych covidem pacjentów w szpitalach udają statyści, a za pandemią stoi Bill Gates, który chce doprowadzić do zmniejszenia populacji ludzi na Ziemi. Dodała też, że zamierza wyprowadzić się z Polski jeśli szczepionki na koronawirusa będą obowiązkowe.

Informacje o głoszonych przez Ładochę opowieściach musiały już dotrzeć do Edyty Górniak, bo postanowiła odgryźć się blogerce na InstaStories. Najpierw udostępniła screeny artykułów cytujących wypowiedź Darii dodając, że jej słowa to "absurd", a potem zacytowała wypowiedź jednej z fanek:

- Kiedy jest się nikim i próbuje wybić na cudzej popularności. Ładocha? WTF? - czytamy.

Myślicie, że Daria odpowie?