Niefortunna stylizacja Edyty Górniak z sylwestrowego koncertu telewizyjnej Dwójki nie przestaje wzbudzać emocji. Wpadka gwiazdy nie została niezauważona również przez Joannę Horodyńską, która ostro skrytykowała ją na łamach "Party". Stylistka przyczepiła się jednak nie tylko do samego stroju Górniak, ale także do jej występu per se.

"To wszystko już było. Po Edycie każdy spodziewał by się więcej, lecz zobaczył, co zobaczył. Nie starczyło czasu, chęci czy pieniędzy? Widać Górniak znudziły się scena i przebieranki, ale nie daje nic w zamian. Repertuar nadal kuleje" - napisała Horodyńska.

Te słowa musiały bardzo zaboleć Edytę Górniak, bo na jej profilu na Facebooku pojawiło się właśnie bardzo ostre oświadczenie w tej sprawie!

"Czyżby... temat moich 8 dodatkowych kg podekscytował teraz Panią Horodyńską ? Wow. Przekażcie Jej proszę, że szydząc z mojego repertuaru obraziła nie mnie, lecz jego Twórców, Producentów i co gorsza - Was, moich słuchaczy. Nie rozumieć ma prawo, tylko po co być złośliwym ? Rozumiem, że desperacja widoczności dla własnej osoby, kosztem pracowitości innych osób, to jedyna dzisiaj opcja dla tych, którzy nie potrafią ...nic (?) Kochani moi Fani, wybaczmy Pani Horodyńskiej. Trudno budzić się niespełnioną modelką kurcze. Ten sam, znudzony wyraz twarzy, codziennie być może krzyczy do lustra wściekle - "O nie!! to ja miałam być Anią Rubik!! Albo chociaż Dżoaną ..:/// ". Trudna sprawa.. Moje wystąpienie sylwestrowe porównuje do sexu ...?? No cóż, jeśli sexu w Jej życiu brakuje, wybaczam. I współczuję. Proponuję zrobić coś dobrego dla kogoś. Przekierować uwagę i energię na kreatywność. Naprawdę nie jest trudno być Dobrym. Oj Pani Horodyńska... Taka ładna, a taka ...nijaka.."  - pisze gwiazda (a my zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Myślicie, że tak ostra reakcja Edyty Górniak była uzasadniona? A może diwę trochę za bardzo poniosły nerwy?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Odchodzi z "The Voice Of Poland"!