Edyta Górniak uchodzi za jedną z tych artystek, które lubią eksperymentować z modą. Widać to było choćby na planie programu Jak oni śpiewają?, w którym artystka w latach 2007-2009 oceniała możliwości wokalne znanych i lubianych postaci ze świata show-biznesu.

Choć z biegiem lat przylgnęła do niej łatka perfekcjonistki, która dba nawet o najmniejszy detal stylizacji, na co dzień Edyta Górniak woli niezobowiązujący i luźny styl. Dlatego też w tym roku zdecydowała się zaprojektować własną kolekcję, we współpracy z marką Naoko. Jak mówiła, chciała w ten sposób pokazać, jaki rodzaj ubrań jest najbliższy jej sercu. Na części z nich znalazły się bawet hasła, które są swoistymi motywami przewodnimi artystki w życiu codziennym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak mamy wszystkie zdjęcia kolekcji piosenkarki dla marki NAOKO [MODELE + CENY]

Jej styl ewoluował. W latach 90. stawiała na młodzieżowe stylizacje, które często eksponowały jej kobiece kształty. Z czasem zaczął się on jednak różnicować. Z jednej strony wokalistka zaczęła stawiać na eleganckie suknie, które wspaniale współgrały z poważnym, podniosłym repertuarem wykonywanym na scenie. Z drugiej w mniej zobowiązujących sytuacjach decydowała się nosić bluzy, proste spodnie i t-shirty, które gwarantowały poczucie komfortu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak zmieniał się styl Edyty Górniak. Od uroczej nastolatki do niekwestionowanej diwy [ZDJĘCIA]

W naszej galerii możecie zobaczyć 7 najlepszych ulicznych stylizacji Edyty Górniak. Która podoba Wam się najbardziej? Obejmują one okres 2013-2016.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak wszystkie fryzury gwiazdy. W której wyglądała najlepiej?