Edyta Górniak często opowiada o swojej silnej więzi z synem. Trudno się jednak temu dziwić. Allan Krupa w ostatnich latach nie miał praktycznie żadnego kontaktu ze swoim ojcem, który w lipcu 2014 roku trafił do aresztu za śmiertelne potrącenie 63-letniej kobiety na pasach, gdy prowadził auto pod wpływem narkotyków. Gdy więc parę dni temu media obiegła informacja o tym, że Dariuszowi K. udzielono warunkowego zwolnienia przed terminem, internauci zaczęli zastanawiać, czy zdecyduje się on odnowić kontakt z synem.

ZOBACZ TEŻ: Dariusz K. skazany. Ile lat były mąż Edyty Górniak spędzi w więzieniu?

Ojciec Allana Krupy otrzymał dozór kuratora sądowego i opuścił już Zakład Karny w Grądach-Woniecko. Jak jednak donosi "Super Express", 43-latek na razie nie skontaktował się ze swoim synem.

Allan Krupa składa mamie życzenia z okazji Dnia Ojca

Los chciał, że moment wyjścia byłego męża Edyty Górniak na wolność zbiegł się w czasie z obchodzonym w Polsce 23 czerwca Dniem Ojca. Z tej okazji Allan Krupa opublikował we wtorek po południu na swoim profilu na Instagramie wpis o bardzo wymownej treści.

Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca - napisał przy zdjęciu ze sławną mamą.

Post szesnastolatka przypadł do gustu nie tylko samej Edycie, która skomentowała go śmiejącą się minką i sercem, ale także wielu internautom. 

- I teraz wygrałeś wszystko. Najlepszy syn na świecie - napisała jedna z fanek Górniak.

Myślicie, że Dariusz K. ma jeszcze jakiekolwiek szanse naprawić swoje relacje z synem?