Edyta Górniak znów jest zakochana. Jej nowym partnerem jest Tomasz Mazurkiewicz, sportowiec, piłkarz były piłkarz m.in. klubów Arka Gdynia i Legii Warszawa. Mazurkiewicz ma 38 lat i pochodzi z Sopotu. Tak jak Górniak, Tomasz jest rodzicem - ma dwie córki z poprzedniego związku. Związek Edyty i Tomasza wyszedł na jaw podczas świętowania urodzin syna gwiazdy, Allana Krupy. Na zdjęciach i filmikach z wydarzenia widać było, że Górniak i Mazurkiewicz mają się ku sobie. Teraz okazuje się, że może chodzić o coś poważnego. Edyta jest bardzo dyskretna i stara się nie mówić prawie nic o swoim związku, ale w najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy. Sprawdź PONIŻEJ, co zdradziła!

Edyta Górniak pierwszy raz o swoim nowym związku

Edyta Górniak nagrywała niedawno występy do programu "Jaka to melodia". Na planie nagraniowym udzieliła wywiadu Adrianowi Nychnerewiczowi, dziennikarzowi "Super Expressu" oraz reporterowi NOWA TV. Górniak bardzo rzadko rozmawia z dziennikarzami, a jeśli już udziela dłuższego wywiadu, to tylko tym, z którymi wielokrotnie współpracowała i którym ufa. A z Nychnerewiczem piosenkarka zna się od wielu lat. Dlatego, gdy dziennikarz zapytał o jej nowy związek, po chwili wahania odpowiedziała:

Mam nadzieję, że jednak codziennie się czegoś uczę i że wyciągnęłam wnioski. Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem. Tak mogę powiedzieć tylko.

Na nagraniu da się zauważyć, że nowy związek Górniak jest dla niej bardzo cenny i dlatego zamierza go chronić. Czy Tomasz Mazurkiewicz będzie tym mężczyzną, przy którym Edyta odnajdzie prawdziwą miłość i z którym założy szczęśliwą rodzinę? Trzymamy kciuki! Nowy wywiad z artystką obejrzysz niżej: