Edyta Górniak pod kroplówką na planie "Agent - Gwiazdy". Wokalistka opublikowała na swoim Insta Story zdjęcia i wideo, na których widać, że podczas udziału w programie, musiała skorzystać z pomocy medycznej i przez kroplówkę uzupełnić witaminy. Co ciekawe, w gorszych chwilach postanowił gwiazdę wesprzeć Mateusz Zalewski, z którym "podobno" Górniak się rozstała. 34-latek najpierw opublikował zdjęcie ze swoim psem i opatrzył je ironicznym podpisem odnoszącym się do domniemanego rozstania pary i usuwania ich wspólnych zdjęć, a następnie oznaczył Edytę Górniak na grafice z napisem "Dajesz, Mała!". Czyżby wiec rozstanie Górniak i Zalewskiego było jedynie wymysłem mediów?

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski rozstali się?

Edyta Górniak rozstała się ze swoim partnerem Mateuszem Zalewskim? Na początku tego tygodnia wokalistka i jej młodszy partner przestali się nawzajem obserwować na Instagramie. Na ich profilach nie ma też już śladu po wspólnych zdjęciach. Spekulacje w mediach na temat rozstania wywołał też dość dwuznaczny wpis, który gwiazda zamieściła w dniu swoich urodzin. - Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc. Jestem głęboko szczęśliwa, że Dzięki Waszej trosce i niezwykłej Miłości, nigdy nie musiałam się bać samotnych Urodzin - napisała Edyta Górniak.

Teraz jednak Mateusz Zalewski poddał w wątpliwość we wszystko, co pisały w tym tygodniu media. Pozostaje nam więc czekać na oficjalny komentarz Edyty Górniak w tej sprawie.