Edyta Górniak pogodziła się z siostrą w święta Bożego Narodzenia. W wigilijny wieczór gwiazda niespodziewanie zjawiła się w Opolu i niczym zbłąkany wędrowiec zapukała do drzwi rodzinnego domu w Opolu. Jej wizyta była kompletną niespodzianką. Jak donosi informator jednego z portali plotkarskich, rodzina nie wiedziała nawet o tym, że Edyta będzie na Święta w Polsce.

- O 18 kierowca zawiózł ją pod drzwi rodzinnego domu, zapukała i weszła jak gdyby nigdy nic. Mama, ojczym, siostra z mężem i dzieckiem - wszyscy byli zaszokowani. Wszystkie konflikty poszły w niepamięć i niespodzianka udała się idealnie - donosi Pudelek.

Wokalistka postanowiła podzielić się swoim szczęściem z fanami na Instagramie, gdzie opublikowała wspólne zdjęcie z matką, Grażyną Jasik, oraz - co najważniejsze - przyrodnią siostrą, Małgorzatą Jasik.

 - Niespodzianka dla Mamy. Obie córcie przy Wigilijnym stole. Najlepsze święta Bożego Narodzenia - zaskoczenie mojej mamy przyjściem do jej domu w wigilię - takim opisem opatrzyła radosne selfie Edyta Górniak.

ZOBACZ: DIANA RUDNIK zastąpiła Durczoka. Kim jest nowa prowadząca "Fakty" TVN?

Edyta Górniak z siostrą i matką

Edyta Górniak od paru lat stara się poprawiać relacje ze swoją rodziną. Przypomnijmy, że w 2015 wokalistka doszła do porozumienia z matką, a także podała sobie ręce z ojczymem Zdzisławem, którego przez wiele lat obwiniała za swoje traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. Pojednanie z przyrodnią siostrą, która na co dzień przebywa obecnie w Londynie, było więc ostatnim punkcie na liście. Fani Edyty Górniak cieszą się razem z nią.

Ed, nawet nie wiesz jaka to radość widzieć Was takich szczęśliwych!

Cudowne uśmiechy! Cieszę się Waszym szczęściem

Profil Edyty Górniak wręcz zalały komentarze w tym stylu. Trzeba przyznać, że gwiazda wiedziała, jak pokazać wszystkim, na czym naprawdę polega magia Świąt...