Ten rok przyniósł wiele zmian w życiu Edyty Górniak. Piosenkarka wraz z synem przeprowadziła się do Krakowa. Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że oboje są zachwyceni nowym miejscem. Co więcej, spróbowała swoich sił w projektowaniu, co od zawsze było jej wielkim marzeniem. Przy współpracy z marką Naoko artystka stworzyła sportową kolekcję.

Zobacz: Edyta Górniak mamy wszystkie zdjęcia kolekcji piosenkarki dla marki NAOKO [MODELE + CENY]

Niedawno po pracowitym czasie, który upłynął na koncertowaniu, Edyta Górniak zdecydowała się wypocząć. Gwiazda, by odetchnąć od medialnego zgiełku wraz z synem Allanem wybrała się do Stanów Zjednoczonych.

Zobacz:  Edyta Górniak na wakacjach z synem Allanem w Malibu [ZDJĘCIA] 

 Tam wraz z synem Allanem wynajęli domek przy plaży cieszyli się widokami. Edyta Górniak wykorzystała ten czas, by sprawdzić się w kolejnej pasji, jaką jest fotografia. Wokalistka wykonała serię zdjęć swojego syna w codziennych sytuacjach.

Zobacz: Allan Krupa na prywatnych zdjęciach autorstwa Edyty Górniak: Jego szczęście to moje błogosławieństwo

Dziś Edyta Górniak po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Tym razem sama stanęła przed obiektywem. Wokalistka na swoim Instagramie zaprezentowała się w nowej odsłonie. Internauci mają okazję zobaczyć ich idolkę w naturalnej odsłonie.

Zobaczcie w naszej galerii jak bez makijażu prezentuje się Edyta Górniak.