Edyta Górniak potwierdziła rozstanie z Mateuszem Zalewskim. Para spotykała się od paru miesięcy i wszystko wskazywało na to, że ich znajomość przerodzi się w poważny związek. Edyta i Mateusz spędzili razem egzotyczne wakacje, a gdy Górniak była w Polsce, byli praktycznie nierozłączni. Zalewski wspierał artystkę, gdy ta opiekowała się chorą matką. W Internecie pojawiło się wiele wspólnych zdjęć Górniak i Zalewskiego, na których łatwo można było zaobserwować łączącą ich bliskość, czułość i namiętność. Podobno Zalewski miał też świetny kontakt z synem Górniak, Allanem Krupą. Niestety, niedawno w mediach gruchnęła wiadomość, że Górniak i Zalewski rozstali się. Tę informację potwierdziła dziś sama piosenkarka, wydając w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Co dokładnie napisała? Jakie były przyczyny rozstania? Całość przeczytasz PONIŻEJ.

Edyta Górniak potwierdza, że rozstała się z Mateuszem Zalewskim

Górniak napisała na swoim fanpage'u na Facebooku, że zakończyła związek z Zalewskim. Oświadczenie zostało opublikowane w piątek rano:

Potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć.
Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych.

Cały post Górniak na temat rozstania z partnerem zamieszczamy PONIŻEJ: