Edyta Górniak i Miley Cyrus na jednym zdjęciu! W niedzielę rano na Instagramie polskiej divy pojawiła się fotografia, na której pozuje ze znaną na całym świecie wokalistką i jej partnerem, Codym Simpsonem. W komentarzach od razu pojawiły się głosy, że fani Górniak chętnie usłyszeliby ją w duecie z Miley Cyrus. Niestety wszystkich podekscytowanych musimy zmartwić - polska wokalistka prawdopodobnie wpadła po prostu na parę w Los Angeles i postanowiła zrobić pamiątkowe zdjęcie.

"Dziękuję za naładowanie mojego serca miłością, dobrocią i muzyką, Miley Cyrus i Cody Simpson. Co za dzień... Przekazałam oczywiście Miley ucałowania od jej Fanów z Polski" - napisała Górniak pod fotografią.

Edyta Górniak i Miley Cyrus na Instagramie

To nie pierwszy raz, kiedy Miley Cyrus zwróciła uwagę na Edytę Górniak. W lipcu polska wokalistka opublikowała nagranie, na którym rusza się do nowego przeboju Cyrus "Mother's Daughter", prezentując przy tym swój fluorescencyjny makijaż. Oznaczyła na nim światową gwiazdę, ale z pewnością nie spodziewała się od 26-latki jakiegokolwiek odzewu. Jakie musiało być zdziwienie Edyty Górniak, kiedy Miley Cyrus udostępniła jej wideo na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 95 milionów osób!

Myślicie, że Górniak i Cyrus rozmawiały o tym nagraniu podczas spotkania?