Wierni fani Edyty Górniak doczekali się. Wokalistka, której ostatni album ukazał się długich osiem lat temu, opublikowała singiel zapowiadający jej nową płytę. Utwór zatytułowany "LIME (TeQuila-ila)" pojawił się w piątek o północy we wszystkich serwisach cyfrowych z muzyką. Oficjalna premiera piosenki odbyła się natomiast kilkanaście godzin później na antenie radia RMF FM. Do sieci trafiła także już zapowiedź oficjalnego teledysku. Sprawdziliśmy, jak na wyczekiwaną muzyczną premierę od Edyty Górniak zareagowali internauci.

Reakcje fanów na nowy singiel Edyty Górniak - "Lime"

Jak to zwykle bywa w przypadku twórczości Edyty Górniak, zdania słuchaczy są mocno podzielone. W sieci tradycyjnie znaleźć można sporo komentarzy fanów, którzy zachwycają się jej premierową piosenką.

Ten utwór to HIT! Zapowiedź teledysku jeszcze bardziej potwierdza to, że jesteś niesamowita i niepowtarzalna Edi. Czekamy z niecierpliwością na cały teledysk! - czytamy na YouTube.

Część słuchaczy diwy zareagowała jednak na wakacyjny kawałek w języku angielskim o wiele mniej entuzjastycznie.

Uważam, że odkąd Jacek Cygan nie pisze teksów Edycie, to jej płyty są takie nijakie... - napisał internauta pod teaserem wideoklipu.

Znaleźli się też tacy, którzy wprost zarzucają jej nadmierną inspirację przebojami z zagranicznych list przebojów.

- Hmm.. Znów kopia już istniejącej muzy ma świecie... A szkoda, bo taki głos zasługuje, może i powinien dać ludziom więcej. Ale cóż... Takie czasy mamy, że nikt się specjalnie nie wysila - stwierdził gorzko słuchacz gwiazdy.

Super!!! Kojarzy mi się troszkę z "Man Down" Rihanny - cieszy się z kolei inna fanka.

Dodajmy, że "LIME (TeQuila-ila)" jest owocem współpracy Edyty Górniak z amerykańskimi twórcami i kompozytorami, DJ KO i Rizzi Myers.

Myślicie, że nowa piosenka Edyty Górniak ma szansę zostać jednym z polskich hitów lata 2020?

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak jako Edyta Górnia i inne gwiazdy Eurowizji [WIDEO]