Edyta Górniak świętowała w ty roku Walentynki w Los Angeles. To tam gwiazda mieszka od połowy zeszłego roku. Wokalistka wyprowadziła się do USA na dłużej po tym, jak rozczarował ją Kraków, do którego przeniosła się na początku minionego roku z Warszawy. Teraz Górniak wiedzie spokojne życie w Stanach Zjednoczonych, a najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest jej syn, Allan Krupa. Gwiazda oficjalnie z nikim się nie spotyka. A z okazji Walentynek wrzuciła na swój Instagram zdjęcie siebie samej z dzieciństwa! Jest urocze!

ZOBACZ: WALENTYNKI 2017 tak gwiazdy świętowały Walentynki [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu, które Edyta Górniak zamieściła na Instagramie, widzimy ją, kiedy jeszcze była dziewczynką i miała zaledwie 4 czy 5 lat. To, że ta fotka pojawiła się w sieci właśnie teraz, nie było przypadkiem! Gwiazda wrzuciła je bowiem z okazji Walentynek.

Przy zdjęciu Górniak umieściła nawet bardzo sugestywny podpis:

Kochajcie siebie! Miłość jest tak blisko Was! Szczęśliwych Walentynek Kochani!

Wygląda na to, że po wielu nieudanych związkach Edyta Górniak zmieniła nieco myślenie i już nie szuka idealnego mężczyzny na resztę życia. Wszystko wskazuje na to, że teraz najważniejsze dla Edyty jest jej dobro i miłość do syna Allana!

W końcu, kto powiedział, że z okazji Walentynek nie można też celebrować takiego właśnie uczucia?