Ogłoszone niedawno rozstanie Edyty Górniak i Piotra Schramma nie przestaje budzić kontrowersji. Krótko po tym, jak gwiazda ogłosiła, że znowu jest singielką, tabloidy rozpoczęły polowanie na jej nowego kochanka.

"Fakt" szybko dowiedział się, że Górniak burzę, jaka rozpętała się w mediach po jej rozstaniu, obserwowała z bezpiecznej odległości. Gwiazda wyjechała bowiem do Mediolanu, gdzie towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Dziennikarze tabloidu doszli więc do wniosku, że to właśnie ten przyjaciel Edyty Górniak, to jej nowy ukochany.

Jak donosi jednak teraz magazyn "Party", tym razem "Fakt" mylił się w swojej ocenie rodzaju znajomości, jaki łączy gwiazdę z mężczyzną, którym okazał się być... Tomasz Sowiński, brat popularnej celebrytki Kasi Sowińskiej!

Edyta Górniak i Sowińska, która obecnie mieszka w USA, poznały się i zaprzyjaźniły podczas pracy na planie programu "Jak ONI Śpiewają". Celebrytka pomagała nawet gwieździe przy wyprowadzce z domu, jaki ta zajmowała wspólnie z byłym mężem Dariuszem Krupą.

Czyżby więc Sowińska, wiedząc, że sama nie może być przy Górniak, aby wesprzeć ją w trudnych chwilach, poprosiła o to swojego brata? :)

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Już komentuje plotki!