Edyta Górniak do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy swój udział w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland". Teraz, gdy wiemy już, że gwiazda po raz trzeci zasiądzie w słynnym czerwonym fotelu, możemy zacząć zastanawiać się, jakim kluczem będzie tym razem oceniała uczestników show.

Okazuje się bowiem, że Górniak bardzo poważnie podchodzi do swojej roli i chciałaby inspirować nawet tych uczestników, dla których udział w "The Voice" nie będzie udany.

- Staram się pokazywać tylko te dobre emocje, te negatywne zachowuję dla siebie i to mi się udaje. Najtrudniejsze są te momenty, kiedy trzeba powiedzieć uczestnikowi, że nie ma dość umiejętności, żeby wziąć udział w programie i to są trudne rzeczy, żeby powiedzieć mu w taki sposób, aby nie podciąć mu skrzydeł. Znamy wiele takich osób i ocen z innych programów, gdzie jurorzy nie przebierają w słowach i potrafią podciąć skrzydła i to się wiele razy zdarzyło i było mi niesmacznie. Chciałabym, żeby uczestnikowi wyjaśniać dlaczego nie przechodzi i dać mu motywację do dalszej pracy, a nie go ośmieszać - wyznała w rozmowie z "Faktem" Edyta Górniak.

Jesteście ciekawi, jak diwa wypadnie w nowej odsłonie show?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Zaśpiewa z Moniką Kuszyńską!