Edyta Górniak jest bardzo związana ze swoim 12-letnim synem Allanem. Gwiazda często powtarza, że syn jest najwazniejszym mężczyzną w jej życiu. Piosenkarka chętnie opowiada tabloidom o swoich rozterkach wychowawczych.

Ostatnio, Edyta Górniak opowiedziała o tym jak porozmawiać z nastolatkiem o seksie. 

Kiedyś mówiłam Allanowi o bocianach. Kiedyś też Allan zapytał mnie, skąd się wziął. Powiedziałam, że z miłości - wspomina Górniak. A jak się zaczął uczyć różnych takich kwestii biologicznych i odpowiedział na zadane przez pana w klasie pytanie: "Czy ktoś wie, skąd się biorą dzieci?", Allan powiedział: "Ja wiem, z miłości". Wszystkie dzieci się śmiały. To było smutne bardzo. - powiedziała. 

W końcu, jak wyznała Edyta Górniak, nadszedł czas, by porozmawiać o ty z synem. 

Przyszedł czas, że musieliśmy o tym pogadać. Trochę ja pogadałam, trochę psycholog szkolny. Trochę dzieci między sobą. To taki delikatny temat, ale nieunikniony Allan ma już 12 lat, ma już sympatię. Chociaż mówi, że ja to źle nazywam, bo to nie jest sympatia, tylko dziewczyna! Miałam w walentynki koncert. Pytałam, czy przyjdzie. Odpowiedział, że jedzie do swojej dziewczyny. - powiedziała Edyta Górniak

Jak myślicie, czy dziewczyna Allana jest fanką piosenek jego mamy?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK"Odkryłam niesamowitą potęgę modlitwy"