Kilka dni temu pisaliśmy już o zabawnej reakcji Edyty Górniak na niepochlebne komentarze internautów na temat jej niefortunnej stylizacji z sylwestrowego koncertu Dwójki we Wrocławiu.

ZOBACZ: Górniak kpi z komentarzy internautów. Pokazała TO zdjęcie!

Najwyraźniej jednak to nie wystarczyło gwieździe, bo wczoraj na jej profilu na Facebooku pojawił się kolejny wpis na ten temat. Górniak przy okazji dogryzła w nim innej gwieździe!

"...Hmm waga faktycznie nie kłamie.. Przytyłam w czasie Świąt No i cóż? Jestem szczęśliwa ze sobą, spędziłam cudowny czas z Allanem, który spokojny i bez obaw był ze mną. Rozpłynęłam się w błogości. Komu spodnie przeszkadzają niech lepiej skupi uwagę na wspaniałych chłopakach, którzy towarzyszyli mi na scenie! My Dance Army i Dustplastic - nie mogło być lepiej! Jeśli się nie podobało, można było też nie oglądać :)… Choć wygląda na to, że się nie dało. Nasza Sylwestrowa Noc tego roku przyciągnęła najwięcej z Was przed telewizory i na wrocławski rynek!!" - napisała Edyta Górniak. "I cóż... Mimo, że niektórzy zapowiadali i obiecali nagość, to widać, że nawet z dodatkowymi kilogramami (ale własnymi) można zwyciężyć i dobrze się bawić BARDZO Dziękujemy, że byliśmy tej nocy razem !"

Gwiazda wykorzystała też tę okazję, by złożyć swoim fanom noworoczne życzenia.

"To będzie piękny, jubileuszowy Rok. Już się tak zaczyna! Tak czuję, dzięki Wam. Życzę Wszystkim w 2015 Roku fascynacji i motywacji. Bezpieczeństwa i poczucia samorozwoju. Podróży, satysfakcji, zdrowia i... Miłości. Bądźmy dobrzy i piękni."

Jak myślicie, o jakiej gwieździe, która "zapowiedziała i obiecała nagość", wspomina Górniak? :)

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - O Eurowizji: "Musiałabym jechać po wygraną!"