Już po raz 59. rozdano wczoraj muzyczne odpowiedniki Oscarów, czyli statuetki Grammy! Gala ich rozdania odbyła się wczorajszej nocy w Los Angeles. Wielkimi zwycięzcami okazali się Adele oraz Drake. Największą przegraną nocy była Beyonce, która mimo 9 nominacji z gali wyszła jedynie z... dwoma złotymi gramofonami. Na czerwonym pozowały także inne gwiazdy, m.in. Lady Gaga, Jennifer Lopez, Rihanna i dawno niewidziana Celine Dion. Nie zabrakło tam także polskiej gwiazdy! A chodzi o Edytę Górniak. Co Edyta robiła na gali?

ZOBACZ: LADY GAGA, RIHANNA, JENNIFER LOPEZ I ADELE na rozdaniu Grammy 2017 [DUŻO ZDJĘĆ]

Edyta Górniak, polska artystka, która dzieli życie między Polskę a Kalifornię, miała okazję podziwiać niezwykłą ceremonię rozdania nagród Grammy na żywo! Jak zdradziła na swoim Instagramie, w wydarzeniu tym towarzyszyły jej przyjaciółki, które podczas gali bawiły się równie dobrze, jak ona!

Edyta Górniak mieszka obecnie Los Angeles. To właśnie w Mieście Aniołów odbywała się gala. Polska gwiazda od lat związana z przemysłem muzycznym nie mogła zatem przepuścić takiej okazji! Edyta skorzystała nawet z możliwości zrobienia sobie zdjęcia na czerwonym dywanie. Niestety, na Instagramie Górniak pokazała jedynie kawałek swojej sylwetki, nie wiemy zatem, czy miała na sobie długą do ziemi wieczorową kreację, czy wybrała koktajlową stylizację.

POLECAMY: BLUE IVY CARTER największym hitem transmisji Grammy 2017!

Z tego, co Edyta Górniak sugerowała na swoim Instagramie, bardzo dobrze bawiła się na gali Grammy i na pewno czuła się tam jak ryba w wodzie!

Ciekawe, czy kiedyś i na otrzyma nominację do tej nagrody.

Myślicie, że ma na to szansę…?