27 marca 2016 roku Allan Krupa, syn Edyty Górniak skończył 13 lat! Przypomnijmy, że Allan Krupa przyszedł na świat 27 marca 2003 roku, jest synem Edyty Górniak i Dariusza Krupy. To jedyny syn wokalistki. Górniak  od jakiegoś czasu mieszka z synem w Los Angeles. Świetnie się tam odnajdują, co gwiazd wielokrotnie podkreśla w wywiadach. W Stanach wreszcie może wieść życie, nie będąc non stop pod czujnym okiem paparazzi. Nic więc dziwnego, że Edyta Górniak odnalazła szczęście!

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że jej syn jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. 13. urodziny Allana Krupy uczciła więc w wyjątkowy sposób! Jak przystało na dziecko wybitnej gwiazdy, życiu Allana od małego towarzyszą media. Wychowywanie dziecka w świetle reflektorów nie jest łatwe, stąd piosenkarka postanowiła spełnić jedno z marzeń syna i postanowiła stworzyć mu dom w Stanach.

ZOBACZ: Edyta Górniak  jednak wyjeżdża na stałe do Kalifornii? Robi to dla komfortu i bezpieczeństwa syna

Edyta Górniak chętnie chwali się w sieci zdjęciami z synem. Allan Krupa szybko stał się gwiazdą Internetu i z dnia na dzień przybywa mu fanek. Syn Górniak szczególnie podbił serca internautów, gdy jego mama pochwaliła się jego talentem wokalnym. Allan jakiś czas temu wypuścił do sieci swój  pierwszy singiel. Czy pójdzie w ślady mamy? Jak na razie nie wiadomo.

ZOBACZ: ALLAN KRUPA  wypuścił swój pierwszy singiel. Czy to znaczy, że chce pójść w ślady mamy i związać się z muzyką?

Allan Krupa skończył wczoraj 13 lat. Z tej okazji Edyta Górniak opublikowała 13 wyjątkowych fotografii chłopca.

Jest największym dowodem Miłości Boga. Dziś moje światło kończy 13 lat ...  13 fot. na 13 Urodziny. - podpisała album.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniał się Allan Krupa!