Edyta Górniak to gwiazda najnowszego wydania magazynu „Gala”. Nikt dziś już nie ma wątpliwości, że Edyta to jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Dwa lata temu świętowała 25-lecie pracy zawodowej. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło: zarówno w jej życiu prywatnym, jak i zawodowym. Edyta cały czas jednak pozostaje aktywna zawodowo a grono jej fanów i wielbicieli z roku na rok rośnie! Nie dziwicie się nam zapewne zatem, że to właśnie z nią postanowiliśmy świętować wydanie 600. numeru Gali! A sesja do niego odbyła się nigdzie indziej, jak tylko w samym sercu Los Angeles!

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK "Znudziło mi się utrzymywanie mężczyzn"

Edyta Górniak wraz z synem, Allanem Krupą, zostali gwiazdami naszej 600. okładki. Oboje wzięli udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej, którą profesjonalna ekipa wykonała na ulicach Los Angeles i wzgórzach Hollywood. Te miejsca są Edycie ostatnio bardzo bliskie. To tam gwiazda zamieszkała w połowie zeszłego roku. I nic nie wskazuje na to, aby miała na stałe wrócić do Polski. To, co Edyta ceni sobie tam najbardziej, to fakt, że zarówno ona, jak i jej syn Allan, mogą się tam czuć względnie anonimowi. A samym mieście zakochała się już dawno temu!

Nie zmienia to faktu, że gdy tylko Edyta wraca w rodzinne strony, nie ma gazety, która nie poinformowałaby o najnowszych planach Górniak. Ta jednak przede wszystkim skupia się na rozwoju swojej kariery i… ukochanym synu, Allanie, który dopiero w Los Angeles odnalazła spokój ducha, czas i energię na to, by rozwijać swoją ostatnią pasję, czyli komponowanie muzyki.

To właśnie przy stworzonych przez Allana dźwiękach polska ekipa pracowała nad naszą okładkową sesją. Edyta wystąpiła w niej w kilku stylizacjach i z perfekcyjnie wykonanym manicure, o który zadbała marka Chiodo PRO, której ambasadorką jest obecnie Edyta.

Zdjęcia wykonała Iza Grzybowska, stylizacje gwieździe przygotowały Magdalena Makarewicz i Ewa Rubasińska-Janiro. Za makijaż odpowiadała Ania Ampulska, a za fryzury – Marek Sierzputowski.

POLECAMY TEŻ: JOANNA HORODYŃSKA stworzyła kolejną kolekcję dla polskiej marki! Udaną? [GALERIA]

Zobaczcie, jakie efekty przyniosły starania tej ekipy oraz jak wyglądała praca nad sesją „od kuchni”. W naszym WIDEO zobaczycie jeszcze więcej niż w ostatnim magazynie "Gala". Ten znajdziecie w kioskach jeszcze do poniedziałku!