Edyta Górniak szuka mieszkania w Warszawie. Wokalistka chce wynająć apartament w stolicy, gdzie mogłaby się zatrzymywać, gdy obowiązki zawodowe sprowadzają ją do Polski. Do tej pory spanie w hotelach nie było zbyt uciążliwe, bowiem artystka zatrzymywała się w Polsce najwyżej na parę dni. Teraz ze względu na letnie koncerty i przygotowania do zaplanowanej na jesień akustycznej trasy koncertowej, gwiazda planuje spędzić w kraju o wiele więcej czasu. Własne mieszkanie wydaje się jej więc jedynym słusznym rozwiązaniem. Edyta Górniak dokładnie wie, czego chce, dlatego nie jest jej łatwo znaleźć idealne lokum. Jej lista wymagań wobec apartamentu jest godna największych światowych sław. Jest jednak słono zapłacić, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Piosenkarka miała obejrzeć już kilkanaście mieszkań w Warszawie, gdzie ceny za wynajem wynoszą nawet 35 tys. zł za miesiąc.

- Wymagania ma spore. Sprostań jej wymaganiom nie jest łatwo, ale za taką cenę pozwala sobie przebierać w ofertach jak w ulęgałkach by wszystko było idealnie - donosi informator "Faktu".

Edyta Górniak szuka apartamentu w Warszawie

Jak ustalił tabloid, podstawowe kryterium to lokalizacja - mieszkanie Edyty Górniak w Warszawie musi znajdować się na jednym z najwyższych pięter luksusowego wieżowca i zajmować powierzchnię co najmniej 150 metrów kw. Apartament musi posiadać duży balkon lub taras, klimatyzację, otwierane okna. Wystrój ma być utrzymany w nowoczesnym stylu, mile widziane są wykończenia w jasnych kolorach. To jednak nie koniec listy życzeń artystki. W budynku musi się znajdować prywatna winda oraz podziemny garaż, gdzie gwiazda będzie mogła skorzystać z usług osobistego szofera. Edyta Górniak nie życzy sobie też zbyt wielu sąsiadów.

Myślicie, że Edycie Górniak uda się szybko znaleźć mieszkanie w Warszawie, które spełni jej oczekiwania? Zdjęcia gwiazdy znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK spoliczkowała Donatana w Opolu! Zobacz WIDEO