Edyta Górniak przez trzy edycje była jurorką "The Voice of Poland". Gwiazda dzięki swojemu zaangażowaniu stała się najbardziej pożądanym trenerem wśród uczestników programu. Doświadczenie diwy jest naprawdę imponujące, czym chętnie dzieliła się młodszymi kolegami. Od kilku tygodni w mediach krążą informacje jakoby Górniak miała przejść do konkurencji. Tabloidy rozpisywały się m.in. o tym, że piosenkarka miałaby zasiąść w jesiennej edycji programu "Mam talent" i wygryźć tym samym inną znaną wokalistkę, Agnieszkę Chylińską.Dziennikarze rozpisywali się na temat przejścia Edyty do TVN-u. Ostatnia wersja mówiła o tym, że gwiazda zasiądzie w jury powracającego na antenę programu "X-Factor". 

»ZOBACZ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK Jaką cenę płaci za swoją karierę? [WYWIAD]

Jaka jest prawda?

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, Edyta skomentowała plotki na temat odejścia z programu "The Voice of Poland". 

Serdecznie Dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland" - zaczęła Edyta Górniak. - Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia - wytłumaczyła.

 »PRZECZYTAJ TAKŻE: ELŻBIETA ZAPENDOWSKA matką wielu sukcesów. Komu pomogła w karierze?

Będzie Wam brakowało Edyty w "The Voice of Poland"? Poniżej przypominamy okładkę "Gali", której bohaterami byli trenerzy ostatniej edycji programu.

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!