Gdy Edyta Górniak związała się z biznesmenem Mateuszem Zalewskim, wydawało się, że w końcu poradziła sobie z traumą po nieudanym małżeństwie z Dariuszem Krupą. To właśnie u jego boku matka 15-letniego Allana znów zaczęła marzyć o stworzeniu prawdziwego domu i założeniu rodziny. Na początku wszystko układało się idealnie - wokalistka zaszła w ciążę, a jej partner przyjął tę wiadomość z ogromnym radością. Niestety, artystka poroniła, o czym opowiedziała w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" w listopadzie 2018 roku. W najnowszym wywiadzie gwiazda przyznała, że była to jedna z głównych przyczyń jej rozstania z Zalewskim.

Nie poradziliśmy sobie oboje z tragedią utraty naszego nienarodzonego dziecka. Do tego doszedł ciężar mojego życia publicznego. Dotkliwa była dla nas też tęsknota i częste wtedy rozłąki. Chorowali na przemian także nasi rodzice. To spowodowało stres, napięcia i słowa kierowane bólem - powiedziała w rozmowie z "Vivą".

Edyta Górniak o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim

Edyta Górniak zdradziła też, jak obecnie wyglądają jej relacje z byłym partnerem. Okazuje się, że wokalistka jakiś czas temu spotkała się ze swoim byłym ukochanym, aby wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia.

- Na szczęście niedawno udało nam się spotkać i porozmawiać w pełnej życzliwości i wzajemnym zrozumieniu. Dziś każdy jest w innym momencie życia. Na pewno dużo się od siebie nauczyliśmy - wyznała gwiazda.

Wspólne zdjęcia Edyty Górniak i jej byłego partnera, Mateusza, znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak pierwszy raz o związku z Tomaszem Mazurkiewiczem: "Będę bardziej ostrożna i mądrzejsza"