Edyta Górniak w zeszłym tygodniu wyjaśniła, dlaczego nie weźmie udziału w koncercie Artyści Przeciw Nienawiści. Pomysłodawczynią tego koncertu jest Doda, ale - jak sama podkreśla - nie jest to jej koncert. Nie wiadomo nawet, czy Rabczewska w nim wystąpi. Znamy za to już wielu artystów, którzy zaangażowali się w projekt i których już 27 lutego zobaczymy razem na scenie. Są wśród nich m.in. Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Justyna Steczkowska i Sarsa. Choć myślano, że Górniak ostatecznie zmieni swoją decyzję i dołączy do artystów na koncercie w Łodzi, to jednak piosenkarka w specjalnym nagraniu LIVE na InstaStories wyjaśniła, że nie ma na to żadnych szans. Tłumaczyła, że nie spodobało jej się to, że Doda apelowała do artystów z łazienki, owinięta ręcznikiem. Dodała też, że jej zdaniem sposób i czas publikacji apelu Rabczewskiej nie był właściwy. Przy okazji Edyta podkreśliła, że nie żywi względem Dody negatywnych emocji. Tymczasem w poniedziałek, 4 lutego, w dwutygodniku "Flesz" podano nowe powody decyzji Edyty Górniak. I wcale nie chodzi o Dodę! A o co w takim razie? Sprawdź PONIŻEJ.

Edyta Górniak nie wystąpi w koncercie Artyści Przeciw Nienawiści. Poznaj powody jej decyzji

Jak podaje "Flesz", Górniak nie otrzymała kompletu informacji dotyczących organizacji koncertu. Łącznie z tym, na jaki cel zostanie przeznaczona kwota ze sprzedaży biletów. Magazyn cytuje osobę z managementu piosenkarki:

Edycie nie odpowiada, że nie wie, jak będą wyglądały występy i na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze z koncertu.

Informacji o organizacji koncertu udziela m.in. Agnieszka Hyży. Wszelkie szczegóły dot. wydarzenia są publikowane na bieżąco na fanpage'u projektu. W mediach społecznościowych widnieją również kontakty do osób odpowiedzialnych za przedsięwzięcie. Być może organizatorzy odpowiedzą na wątpliwości Górniak i tym samym zdołają ją przekonać do występu w koncercie? Trzymamy za to kciuki!

SPRAWDŹ TEŻ: KONCERT "ARTYŚCI PRZECIW NIENAWIŚCI" - kto wystąpi? Lista gwiazd